Меню
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Наша адреса:
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  09:00 - 13:00
  08:00 - 15:00
  08:00 - 15:00
Замовити дзвінок

Чавунний посуд

1 161.0 грн
1 316.0 грн
1 339.0 грн
2 092.0 грн
335.0 грн
354.0 грн
426.0 грн
463.0 грн
Чавунний посуд

Чавунний посуд для дому та походів

Чавунний посуд підходить для страв, які потребують тривалого приготування. В інтернет-магазині Хозмаркет представлена продукція сертифікованих виробників кухонних товарів – Біол, Brizoll та Syton.

Міцний, практичний посуд використовується вдома, на польових кухнях та в закладах. Ми виконуємо оптові та роздрібні замовлення. Безпосередньо співпрацюємо з виробниками, виключаючи таким чином націнку.

Для чого потрібний посуд із чавуну

Чавун одержують шляхом з'єднання залізного сплаву з вуглецем. У матеріалу високі ливарні якості, міцність, теплоємність та зносостійкість. Чавун підходить для всіх видів плит. Посуд із цього матеріалу – оптимальний для таких завдань:

 • приготування страв, які вимагають тривалого томлення, запікання чи смаження;
 • тривале збереження температури страви після приготування;
 • одночасне приготування великої кількості порцій – завдяки рівномірному розподілу тепла добре пропікаються або обсмажуються всі інгредієнти;
 • приготування на відкритому вогні.

Які товари доступні в каталозі

На сайті можна купити чавунний посуд різного призначення:

 • WOK-сковорода.
 • Казан.
 • Плита.
 • Тринога.

WOK – глибока сковорода круглої форми із дном маленького діаметру. Завдяки нестандартній формі забезпечує швидке, рівномірне нагрівання. Чавунні воки забезпечують максимально низький рівень пригорання продуктів.

Казан – цільнолитий котел із круглим дном. Діаметр дна більший у порівнянні з WOK-сковородою. За рахунок округлої форми казан можна опускати у вогнище, щоби нагрівалася вся поверхня.

Триноги використовуються з казанами та воками, щоби розміщувати посуд над відкритим джерелом вогню. Плити підходять для печей, які працюють на дровах, бурому вугіллі або на торфі.

Особливості посуду

Чавунний посуд популярний із таких причин:

 • Теплоємність – матеріал зберігає тепло. Якщо накрити готову страву кришкою, підігрів не знадобиться навіть через 3-4 години.
 • Тепловіддача – чавун рівномірно розподіляє тепло поверхнею. Нагрівається весь корпус, а не тільки дно і прилегла до днища частина.
 • Запобігання пригоранню без додаткового антипригарного покриття – на внутрішній поверхні утворюється природна масляна плівка, що виключає пригорання продуктів.
 • Універсальність використання – посуд без покриття підходить для всіх видів плит. Воки та казани можна ставити на газові й електричні плити, поміщати в духовку або на відкритий вогонь.

Комфортні покупки в магазині Хозмаркет

У каталозі зібрані оригінальні товари виробників, які працюють над екологічними, довговічними кухонними товарами. Продукція відповідає харчовим стандартам безпеки та отримує відповідні сертифікати.

Наша команда виконує відправки по всіх населених пунктах України через Нову Пошту, Укрпошту, Делівері та Meest Express. Замовлення надсилаються щодня. Чавунний посуд у Харкові може бути отриманий у день замовлення – по місту працює адресна кур'єрська доставка.