Меню
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Наша адреса:
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  09:00 - 13:00
  08:00 - 15:00
  08:00 - 15:00
Замовити дзвінок

Гаки вантажні

Гаки вантажні

Вантажні гаки для зачепу та підйому вантажу

Вантажопідйомний гак – металевий механізм, який використовується для захоплення, зачеплення та підйому вантажів у відповідній техніці. У каталозі інтернет-магазина Хозмаркет зібрано вироби надійних виробників, які випускають продукцію відповідно до вимог ДСТУ. Ви можете оформити роздрібне або оптове замовлення.

Які механізми доступні для замовлення

На сайті можна купити крановий гак трьох стандартів:

 • DIN 689.
 • 320С.
 • 322C.

У нашій команді працюють консультанти, які допоможуть підібрати хватовий механізм з огляду на майбутні завдання. Щоб зв'язатися з ними, замовляйте зворотний дзвінок, пишіть в Telegram або Viber.

Чалочний гак

Найпоширеніший вид захватного елемента – чалочний. Застосовується як кінцеве кріплення ланцюгових, стрічкових і канатних строп. Для виготовлення використовується міцна легована конструкційна сталь. Вантажопідйомність виробів – до 5 тонн.

Чалочні механізми поділяються на дві групи:

 • З вухом – вважаються універсальними.
 • З вилковим кріпленням – використовуються для ланцюгів.

З вертлюгом

Гаки кранові з вертлюжним з'єднанням основи та вуха забезпечують спрощене стропування вантажів. Робота з кріпленням вільна, завдяки чому конструкції підходять для специфічних категорій вантажів.

З обмежувачем

Це тросові та ланцюгові укорочувачі. Дають можливість швидко адаптувати довжину стропувальної гілки до завдання. Обмежувач також корисний, коли потрібно взаємодіяти з вантажами нестандартної складної форми.

Зі збільшеним зевом

Гаки вантажопідйомні із широким зевом переважно використовують на металургійних виробництвах у гарячих цехах. Конструкція відрізняється розширеним зевом, у якого немає запобіжного елемента. Діаметр «вушка» теж великий, а ось перетин, навпаки, невеликої товщини.

Переваги покупки в інтернет-магазині Хозмаркет

Магазин працює в Харкові, але ми надсилаємо замовлення по всіх населених пунктах України. Ви можете оформити доставку транспортною службою, з якою співпрацюєте, або вибрати службу з наших партнерів:

 • Нова Пошта.
 • Укрпошта.
 • Делівері.
 • Meest Express.

До нашого каталогу потрапляють товари надійних виробників, які пройшли сертифікацію та працюють відповідно до положень ДСТУ. В асортименті доступні гаки з цинковим покриттям та пофарбовані. Ми контролюємо сертифікати якості, щоб пропонувати покупцям на 100% безпечну продукцію.