Меню
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Наша адреса:
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  09:00 - 13:00
  08:00 - 15:00
  08:00 - 15:00
Замовити дзвінок

Ремінь стяжний для вантажів / Ретчет

Ремінь стяжний для вантажів / Ретчет

Стяжні ремені для надійної фіксації вантажів

Ремені стяжні для кріплення вантажів підходять для перевезення товарів різними видами транспорту: автомобільним, залізничним, водним та повітряним. Кріпильний механізм також називають ретчет. В інтернет-магазині Хозмаркет можна замовити ремені завдовжки 6-10 метрів із різними типами кріплення. Ми виконуємо оптові та роздрібні замовлення.

Типи ременів за способом кріплення

У каталозі ви можете купити стяжні ремені для кріплення вантажу з такими механізмами фіксації:

 • З натяжним механізмом – оснащуються механічним кріпленням у вигляді навідного та підтримуючого розтягуючого зусилля пристрою. Підходять для закріплення вантажів на автомобілях, залізничних платформах, причепах, контейнерах та інших рухомих засобах.
 • З храповим механізмом – кріплення здійснюється завдяки тріскачці, яка відповідає за натяг стрічки для стяжних ременів. Дає можливість виконати фіксацію так, щоб вантаж не рухався під впливом інерції. Паски не можна використовувати як буксирувальний або підйомний трос. Практичне рішення для кріплення вантажів у мікроавтобусах, трейлерах, вантажівках, водному та залізничному транспорті.
 • З гаками – виконані у вигляді стрічки, з двох кінців якої розташовані кінцеві металеві U-подібні гаки. Для регулювання довжини доповнюються храповим механізмом. Гачки, що закріплюють, можна чіпляти тільки за спеціально призначені точки кріплення.

Типи ременів за допустимим навантаженням

Ремені стяжні для вантажу відрізняються за рівнем навантаження, яке здатні витримати:

 • Малотонажні – використовуються для перевезення побутових предметів та техніки, меблів. Оснащуються зручним кріпильним механізмом для перевезення вантажів у легкових, вантажних автомобілях та на мікроавтобусах. Запобігають випадковому перекиданню предметів.
 • Середньотонажні – ретчет, який підходить для комерційних перевезень середнього масштабу. Підходить для перевезень на будь-яких транспортних засобах, включно з літаками та водним транспортом. Як механізм кріплення застосовуються металеві гаки або храповики.
 • Великотонажні – призначені для транспортування великогабаритної продукції. Конструкція також допускає використання як будівельного та підйомного такелажного обладнання. Тобто великотонажний стяжний ремінь для кріплення вантажу можна використовувати для підйому на висоту.

Переваги покупки в Хозмаркет

У каталозі доступні фіксуючі вироби надійних виробників. Наша команда вибирає сертифіковану продукцію, яка пройшла тести безпеки та відповідності заявленим характеристикам.

Доставка замовлень виконується по всіх містах України. Надсилаємо замовлення щодня через транспортні служби Нова пошта, Укрпошта, Делівері та Meest Express. У Харкові доступний самовивіз із магазина. Перед відправкою перевіряємо справність кріплень та відсутність пошкоджень на стрічці.