Меню
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Наша адреса:
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  09:00 - 13:00
  08:00 - 15:00
  08:00 - 15:00
Замовити дзвінок

Затиск для троса

192.2 грн
214.4 грн
332.6 грн
347.4 грн
414.0 грн
Затиск для троса

Затискачі на троси

Під час виконання монтажних, такелажних і будівельних робіт для фіксації канатів, створення петель і вушок на їхніх кінцях використовують затискачі для троса. В інтернет-магазині Хозмаркет представлені кріплення різних видів від надійних виробників.

Ми відправляємо замовлення по всіх населених пунктах України. Пропонуємо вибрати оптимальний для вас спосіб доставки. Співпрацюємо з Новою Поштою, Укрпоштою, Meest Express і Delivery, але за запитом відправимо товар іншою транспортною компанією.

Види затискних елементів

У нашому магазині можна купити затискач для троса, призначений для виконання різних завдань і використання в комбінації з конкретними канатами. У каталозі доступні такі типи:

 • Бочкоподібний. Виріб також називають обтискним. Використовується для кріплення сталевих тросів. Виконаний у вигляді двох рельєфних пластин із циліндричними прорізами, у які закладають трос. Прорізи стягують за допомогою гвинта. Це допоміжний елемент, який не можна застосовувати в якості основного кріплення.
 • Дуговий. Дугоподібні затискачі – це болти U-подібної форми з різьбленням. Під час використання кінці болта з різьбленням вставляють у затискний елемент. Коли гайки затиску затягуються, елемент притискає трос до болта, забезпечуючи таким чином надійну фіксацію.
 • Одинарний, або симплекс. Плоске кріплення троса, яке складається з двох пластин – в однієї пластини є бортик, в іншої немає. Пластини фіксуються гайкою й болтом. Завдяки бортикам трос не може вислизнути в бік навіть за підвищеного навантаження. Справляються з високими навантаженнями.
 • Клепальний. Виготовляється переважно з алюмінію та міді, використовується для тросів оцинкованих, в оболонці і нержавіючих. Затискач зроблений у вигляді цільної трубчастої конструкції з отвором посередині. Підбирається під конкретний діаметр троса.
 • Подвійний, або дюплекс. Це два одинарних кріплення, які об'єднані між собою. Багаторазові моделі, які підходять для складних завдань. Наприклад, застосовуються для фіксації вантажу для подальшого підйому на велику висоту або під час встановлення розтяжок на високовольтних лініях передачі електросигнала.

Використовувані матеріали

Затискач для троса може бути зроблений з:

 • нержавіючої сталі;
 • сталі;
 • алюмінію.

Вироби з нержавіючої сталі можна використовувати на вулиці й у несприятливих умовах, адже вони стійкі до корозії й інших негативних впливів. Стандартні сталеві моделі відливають зі сталі і покривають цинковим покриттям. Гарячеоцинкований затискач на трос дешевший у порівнянні з нержавіючим. Може використовуватися в несприятливих умовах, але обмежено. Оцинкований затискач і алюмінієвий – недорогі рішення для домашнього використання. Без антикорозійного покриття й із середньою стійкістю до зносу.

На нашому сайті працюють консультанти. Ви можете зв'язатися з менеджерами за телефоном, в Viber або Telegram. Вони підкажуть, яке кріплення купити з урахуванням завдань. Ми виконуємо оптові й роздрібні замовлення. Робимо відправки кожен день. Затискач на трос у Харкові можна забрати зі складу самовивозом.