Меню
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Наша адреса:
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  09:00 - 13:00
  08:00 - 15:00
  08:00 - 15:00
Замовити дзвінок

Саморізи

Саморізи

Саморізи – надійні кріпильні елементи

Саморіз – найпоширеніший тип кріплення. У каталозі Хозмаркет доступні елементи кріплення для роботи з різними матеріалами. Ми вибираємо самонарізні шурупи від перевірених виробників. Товари проходять сертифікацію та відповідають вимогам безпеки, прописаним у ДСТУ.

Які елементи кріплення можна замовити в магазині Хозмаркет

Товари відрізняються за матеріалами, з якими можуть працювати, за призначенням та конструкцією. Для замовлення доступні такі типи кріплень:

 • по дереву;
 • по металу.

Саморізи по дереву використовують для з'єднання різних видів деревини та фанери. Різьблення забезпечує підвищену надійність кріплення в порівнянні з цвяхами. Воно запобігає мимовільному викручуванню.

Кріплення по металу підходять для робіт із профілем та листами з різних металів. На кінці в них вістря, а головка виконана у вигляді пресшайби, що забезпечує максимально щільне притискання. Гострий наконечник дає можливість використовувати гвинти під час свердління.

Окрема група – універсальні кріплення, які можна використовувати для зовнішніх та внутрішніх робіт. Відрізняються за кольором і діляться на два підтипи:

 • універсальний жовтий;
 • універсальний білий.

Універсальний саморіз можна використовувати для кріплення фанери, ДСП, дерева, листового металу, штучного каменю та інших матеріалів. Для кріплення металів необхідне попереднє свердління.

В інтернет-магазині також можна придбати спеціальні кріплення для пластикових вікон:

 • віконні;
 • «блоха».

Обидва типи відрізняються більш компактним розміром у порівнянні зі звичайними самонарізними шурупами. Призначаються для роботи з гіпсокартоном та пластиком. У «блохи» найменший розмір, свердло на кінці та голівка у вигляді пресшайби сферичної форми. Це дає можливість працювати з тонким пластиковим профілем, наприклад, для укосів. У звичайних віконних кріплень прихована головка з хрестоподібним шліцем, завдяки чому їх зручно використовувати для пластикової фурнітури – ручок тощо.

За конструкцією саморіз буває таких видів:

 • флюгель;
 • конфірмат меблевий;
 • саморіз гострий;
 • з пресшайбою (ПШ);
 • з пресшайбою та буром.

Флюгель чудово підходить для кріплення дерева до металу. У конструкції передбачені спеціальні крильця, які полегшують монтаж – попереднє свердління дерева та металу не знадобиться.

Гострі кріплення потрібні для з’єднання м'яких матеріалів. Конфірмат також називають єврошурупом і застосовують для виготовлення меблів або в столярно-будівельних роботах.

Кріплення з пресшайбою відрізняє збільшена площа контакту. Самонарізні гвинти з буром можна використовувати для свердління.

Окрема група кріпильних елементів – для виконання покрівельних робіт. Розрізняють три типи кріплень:

 • покрівельні;
 • покрівельні по металу;
 • покрівельні по дереву.

Покриття самонарізних гвинтів

У нашому інтернет-магазині можна купити саморізи з двома типами покриття:

 • Фосфат. Виготовляються із вуглецевої сталі, яка покривається фосфатним складом. Кріплення виходять чорного кольору. Хороший варіант для роботи в приміщеннях із підвищеним рівнем вологості.
 • Цинк. Для виготовлення також застосовують вуглецеву сталь, але поверх наноситься цинковий склад. Можуть використовуватись для внутрішніх та зовнішніх робіт. Цинкове покриття може бути класичним сріблястим та жовтим. Кріплення з жовтим або золотистим покриттям використовують як будівельно-декоративні. Наприклад, у дверних петлях, щоб зробити кріплення непомітним.

Переваги покупки в інтернет-магазині Xozmarket

На сайті можна купити елементи кріплення оптом та в роздріб. За оптової співпраці ми пропонуємо спеціальні тарифи. Саморізи в Харкові можна забрати в зручний час із магазина. Доставка в інші міста виконується транспортними службами Нова пошта, Укрпошта, Meest Express та Делівері.

Менеджери компанії на зв'язку кожен день за телефоном, в Telegram та Viber. Допоможемо підібрати оптимальний тип та кількість кріплень.