Меню
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Наша адреса:
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  09:00 - 13:00
  08:00 - 15:00
  08:00 - 15:00
Замовити дзвінок

Талреп

210.7 грн
262.4 грн
321.6 грн
454.6 грн
624.6 грн
406.6 грн
142.7 грн
247.6 грн
255.0 грн
362.2 грн
425.0 грн
628.3 грн
Талреп

Талрепи для монтажних і такелажних робіт

Талреп монтажний – ручний пристрій, який використовують під час виконання такелажних і монтажних робіт. З його допомогою виконують натяг тросів, кабелів, ланцюгів і інших такелажних елементів, щоб забезпечити надійну фіксацію.

В інтернет-магазині Хозмаркет доступні сертифіковані товари перевірених виробників. Ми відправляємо замовлення з доставкою по всіх населених пунктах України. На сайті працюють консультанти, які допоможуть підібрати товар і швидко сформувати замовлення.

Які моделі представлені в каталозі

Конструкційно пристрої виконані у вигляді двох гвинтів зі сполучною муфтою, лівим і правим різьбленням. Різна спрямованість гвинтів забезпечує натяг строп, регулювання довжини, зміни сили натягу тросів і ланцюгів. На нашому сайті можна купити талреп з одним найпопулярнішим видом кінцевиків. Ось найпоширеніші види кінцевиків:

 • Гак-кільце. Найбільш часто використовувана комбінація захватних елементів. Зручний у застосуванні варіант із хорошим рівнем фіксації.
 • Кільце-кільце. Вироби, які підходять для монтажу підвісів, розтяжок і подібних конструкцій.
 • Гак-гак. Застосовується під час роботи з важкими вантажами і великогабаритними конструкціями, дає можливість зафіксувати їх у вертикальному положенні.

У нашій команді працюють досвідчені менеджери, які допоможуть вибрати оптимальну модель. Ви можете зв'язатися з ними в Telegram, Viber або за телефоном. Ми на зв'язку щодня. Працюємо з оптовими й роздрібними замовленнями, швидко доставляємо товари по Україні. Талреп у Харкові можна забрати в день замовлення з пункту самовивозу.

Відмінності за використовуваним матеріалом

Для виготовлення виробів використовується:

 • сталь;
 • нержавіюча сталь.

Сталеві моделі дешевші, але з часом їхня міцність знижується. Талрепи з нержавіючої сталі відрізняються більш тривалим експлуатаційним ресурсом. Використання нержавіючої сталі рекомендовано положеннями ДСТУ. Матеріал дає можливість без ризиків застосовувати пристрої на відкритих майданчиках, адже вони захищені від негативного впливу зовнішнього середовища – від УФ-променів, опадів, низької температури або різких температурних змін. Вироби з нержавійки підходять для кріплення зовнішньої реклами, проводів, стовпів, антен та інших вуличних об'єктів.

Вибираючи талреп, звертайте увагу на максимальну вантажопідйомність. Параметр потрібно співвіднести з рекомендованим натяжним зусиллям. У каталозі доступні моделі, які витримують навантаження до 90 тонн.

З якими завданнями справляються пристрої

Вироби використовують для монтажу або тимчасової фіксації таких об'єктів:

 • вишки телевізійного, радіо та інших типів сигналу;
 • супутникові антени;
 • зовнішня реклама;
 • промислові конструкції;
 • баштові споруди;
 • флагштоки;
 • атракціони і т.ін.

Підберемо товар під ваше завдання. Представлені в каталозі товари сертифіковані. Після покупки видаємо гарантію. Наша компанія працює без вихідних, щоб скоротити очікування доставки й намагається відправляти замовлення в день оформлення.