Меню
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Наша адреса:
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  09:00 - 13:00
  08:00 - 15:00
  08:00 - 15:00
Замовити дзвінок

В'язальний дріт

В'язальний дріт

В'язальний дріт для будівельних та вантажоперевізних робіт

В'язальний дріт – базовий будматеріал, який використовують у багатьох будівельних роботах. Наприклад, його застосовують під час монтажу залізобетонних конструкцій. В інтернет-магазині Хозмаркет можна замовити дріт у зв'язці завдовжки до 100 метрів. Ми підберемо відповідний тип та діаметр, орієнтуючись на ваші завдання.

Яким може бути в'язальний дріт для арматури

Основа будматеріалу – дріт-катанка, який пройшов холодне волочіння. Для виробництва дроту використовують сталь зі зниженим вмістом вуглецю – не більше 0,25%. Виготовлення обов'язково завершується відпалом, що дає можливість знизити залишкову напругу в матеріалі.

У каталозі доступні три типи дроту, які відрізняються за способом покриття:

 • Чорний (без покриття) – відпал виконується з присутністю кисню, через що поверхня виходить темною. На поверхні залишається окалина, але механічні характеристики виробу не знижуються.
 • Оболонка ПВХ – усередині може бути чорний дріт без покриття або чистий, без окалини, який отримують завдяки додаванню інертного газу під час відпалу. ПВХ-оболонка забезпечує додатковий захист. Дріт відпалений у такій ізоляції може використовуватися в умовах підвищеної вологості та на відкритих ділянках.
 • Оцинкований – продукція із підвищеною корозійною стійкістю. Металеве покриття розширює сферу застосування матеріалу. Цинкування може бути гарячим або гальванічним. За другого варіанту захисний шар виходить тоншим.

Для чого підходить дріт в'язальний

Основне призначення – зв'язування арматури, створення каркасів та конструкцій. Готові вироби застосовують для:

 • спорудження залізобетонних конструкцій;
 • закріплення важких вантажів під час транспортування;
 • для підвішування винограду та інших фруктів та овочів;
 • формування каркасів під час закладання фундаменту.

Дріт також можна використовувати для створення сталевої тканої сітки, яка необхідна в процесі теплоізоляції стін та під час армування під штукатурку. Для виготовлення сітки більше підходить дріт із цинковим покриттям.

Переваги покупки в інтернет-магазині Хозмаркет

Наша компанія співпрацює з надійними виробниками будівельних та господарських матеріалів. Ми вибираємо вироби виробників, які працюють відповідно до ДСТУ та європейських вимог. Пропонуємо лише якісну оригінальну продукцію. Наші менеджери контролюють наявність сертифікатів якості кожного товару.

Ви можете купити в'язальний дріт у Харкові з адресною кур'єрською доставкою або забрати замовлення самостійно в магазині. Доставка з інтернет-магазина також виконується в інші міста та населені пункти України. Відправляємо оптові та роздрібні замовлення.

У нашій команді працюють досвідчені консультанти. Вони підберуть вид і діаметр матеріалу з огляду на майбутні завдання. Для зв'язку з менеджерами пишіть у Viber, Telegram або замовляйте зворотний дзвінок на сайті.