Меню
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Наша адреса:
Україна, Харківська область, м.Харків, вул.Раєвської, 23 Б
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Понеділок
  Вівторок
  Середа
  Четвер
  П'ятниця
  Субота
  Неділя
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  08:00 - 16:00
  09:00 - 13:00
  08:00 - 15:00
  08:00 - 15:00
Замовити дзвінок

Повернення товару

                                                       Повернення товару

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару в таких випадках:

- товар не був в експлуатації;

- збережені всі ярлики;

- цілісність пакунка не порушена;

- збережено гарантійний талон та документ, що підтверджує оплату.

Покупцеві необхідно надати товар, гарантійний талон, оригінал чека або видаткової накладної та паспорт, щоб засвідчити особу, заповнити заяву на повернення.

Кошти мають бути повернені у день звернення. Якщо немає можливості повернути гроші того ж дня, то фіксують іншу дату, але не пізніше 7 днів.

При оплаті платіжною банківською картою, повернення грошей буде здійснено протягом 7 банківських днів на картку, з якої здійснено оплату.

За умови оплати товару через кур'єрську службу (накладений платіж), повернення коштів буде здійснено протягом 7 банківських днів (після отримання товару продавцем та подання заяви) через обраного перевізника при оформленні повернення (відділення «Укрпошта», «Нова пошта»). Покупцеві буде надіслано SMS-повідомлення на вказаний номер телефону з номером переказу, за яким можна отримати кошти у відділенні перевізника.