Меню
Україна Харківська область м.Харків вул.Раєвської, 28
Наша адреса:
Україна Харківська область м.Харків вул.Раєвської, 28
Замовити дзвінок

Хомути

Хомути

Хомути-це з'єднувальний елемент для труб, шлангів, різних трубковидних конструкцій, основним завданням якого є кріплення з'єднання між трубами і їх герметизація.

В залежності від матеріалу з якого виготовлені хомути, вони діляться на:

- металеві;
- пластикові.
Металевий хомут - це універсальний надійний засіб кріплення, який може використовуватися для будь-яких типів трубного з'єднання.

Хомути оцинковані фірм Optima і Nova, представлені в нашому магазині, мають високу якість, мають міцний замок черв'ячного з'єднання, забезпечують рівномірне зусилля стиснення по периметру, великий граничний момент при затягуванні, високу вібростійкість.

Хомути посилені металеві - дуже міцний вид кріплення.  Застосовуються для армованих і товстостінних шлангів, дренажних насосів, бурової техніки.
Хомути металеві (оцинковані і нержавіючі) з метеликом забезпечують легку установку хомута у важкодоступних місцях. Завдяки якісному пластику ручки хомута, є можливість затягувати хомут з великим зусиллям, не пошкоджуючи матеріал, на який встановлюється хомут.

Пластикові хомути - швидкий, легкий, економічно вигідний спосіб кріплення. Нейлонові хомути стійкі до ультрафіолету. З їх допомогою можна домогтися рухомого трубного з'єднання.